Skocz do treściSkocz do menu

Biuro Usług Turystycznych Intur Zamość

Paryż

INTUR
Biuro Usług Turystycznych s.c.
22-400 Zamość ul. Ormiańska 3
tel./fax. 84 638 52 23,   84 639 18 08
e-mail: biuro@intur-zamosc.pl
http://www.intur-zamosc.pl

Drukuj

PARYŻ - miasto marzeń

ramowy program 7–dniowej wycieczki w terminie 15–21.08.2018r

1 dzień – godz. 5.00 - wyjazd grupy z Zamościa – przejazd (1.020 km) na obiadokolację i nocleg do Chebu (przy granicy czesko-niemieckiej)

2 dzień – po śniadaniu wyjazd do Paryża (ok. 900 km) - przejazd do nowoczesnej dzielnicy La Defense – z architekturą przyszłości, postępu technicznego i nowych technologii - zobaczymy najmłodszy z paryskich Łuków – l’Arche, zbudowany z okazji 200-lecia Wielkiej Rewolucji Francuskiej oraz największe centrum handlowe - obiadokolacja i nocleg w hotelu w okolicach Paryża

3 dzień – po śniadaniu wjazd na Wieżę Eiffela – przepiękny widok na Paryż, Pola Marsowe i Pałac Inwalidów - następnie Muzeum Impresjonistów – Galeria Orsay – w godz. popołudniowych zwiedzanie Dzielnicy Łacińskiej z Sorboną, Pantheonem – miejscem spoczynku najwybitniejszych Francuzów - krótki odpoczynek w Ogrodach Luksemburskich obiadokolacja - powrót na nocleg do hotelu j.w.

4 dzień – po śniadaniu zwiedzanie najstarszej części PARYŻA – Wyspy La Cite ze słynną katedrą Notre Dame – następnie hale targowe, Centrum Pompidou, Plac Concorde, spacer Polami Elizejskimi – najpiękniejszą aleją świata zakończoną Łukiem Triumfalnym - dalej zwiedzanie Luwru, obiadokolacja i wieczorny rejs statkiem po Sekwanie – „Paryż nocą” - nocleg j.w.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do WERSALU - zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego – następnie przejazd na Cmentarz Pere-Lachaise z grobami Chopina, Balzaca, E.Piaf - zwiedzanie dzielnicy cyganerii artystycznej – Montmartre, Bazyliki Sacre-Coeur, Plac Pigalle, kabaret Moulin Rouge - obiadokolacja i nocleg j.w.

6 dzień – po śniadaniu wyjazd z Paryża - przejazd (145 km) do REIMS – zwiedzanie średniowiecznej katedry, w której koronowana była większość królów francuskich - dalej przejazd (760 km) na obiadokolację i nocleg w Chebie w Czechach.

7 dzień - po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną (1.020 km) - planowany przyjazd do Zamościa w późnych godz. wieczornych.

Cena: 2.100,- zł od osoby

cena obejmuje: przejazd autokarem z klimatyzacją, video i barkiem, 2 noclegi tranzytowe w Czechach, 4 noclegi w hotelu pod Paryżem, 6 śniadań i 6 obiadokolacji , ubezpieczenie NNW i KL w Signal Iduna , opiekę pilota – przewodnika, zestawy tour-guide, podatek VAT

cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdu na Wieżę Eiffla, rejsu statkiem po Sekwanie oraz wymaganych rezerwacji i lokalnych przewodników ( tam, gdzie są wymagani ), na które należy przewidzieć ok. 110 Euro

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!