Skocz do treściSkocz do menu

Biuro Usług Turystycznych Intur Zamość

Petersburg

INTUR
Biuro Usług Turystycznych s.c.
22-400 Zamość ul. Ormiańska 3
tel./fax. 84 638 52 23,   84 639 18 08
e-mail: biuro@intur-zamosc.pl
http://www.intur-zamosc.pl

Drukuj

SANKT PETERSBURG - miasto białych nocy

ramowy program wycieczki w terminie 05 – 10.06.2018r

1 dzień – godz. 5.00 - wyjazd grupy z Zamościa - przyjazd na obiadokolację i nocleg na Łotwie w Rozekne – Hotel KOLONNA (910 km)

2 dzień – po śniadaniu wyjazd - przejazd (460 km) do SANKT PETERSBURGA – spotkanie z przewodnikiem i wycieczka objazdowa po mieście – zapoznanie się z historią miasta, przegląd zespołów architektonicznych centrum: place i mosty, wyspa Wasilewska, nabrzeże Striełki, Plac Pałacowy, krążownik Aurora, Newski Prospekt, jeździec miedziany – obiadokolacja i nocleg – hotel FONTANKA

3 dzień – po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem i wyjazd do PETERHOFU – siedziby carów – rosyjskiego Wersalu – unikalnego zespołu pałacowo-ogrodowego z Wielką Kaskadą - powrót do Sankt Petersburga - dalszy ciąg zwiedzania miasta – m.in. Isaakijewski Sobór (jedna z największych katedr na świecie), Teatr Maryjski, sobór Aleksandra Newskiego - obiadokolacja – rejs statkiem po Newie i nocleg jw.

4 dzień – po śniadaniu zwiedzanie SANKT PETERSBURGA: Twierdza Pietropawłowska – symbol miasta, Pietropawłowski Sobór, Plac Dworcowy, cerkiew Zbawiciela na Krwi, Pola Marsowe, Ermitaż – największa na świecie kolekcja dzieł sztuki - obiadokolacja - nocą wycieczka na zwodzone mosty Sankt Petersburga i nocleg j.w.

5 dzień - po śniadaniu wyjazd do CARSKIEGO SIOŁA – letniej rezydencji carów rosyjskich z Pałacem Katarzyny - zwiedzanie Bursztynowej Komnaty i spacer po parku; godz. 14.00 – obiad i wyjazd do Rozekne na Łotwie (460 km) na kolację i nocleg – hotel KOLONNA

6 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski – po trasie obiadokolacja w Augustowie - przyjazd do Zamościa w godz. nocnych (910 km)

cena: 2.850 zł od osoby (dopłata do pok. 1–osobowego – 450 zł)

cena obejmuje: autokar z klimatyzacją , opłaty drogowe i parkingi, 5 noclegów w hotelach w pokojach 2–osobowych, 5 x śniadania i 6 x obiadokolacje, 1 x obiad, usługę pilota oraz przewodnika w jęz. polskim, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (Peterhof – pałac oraz dolny park fontann, katedra Izaaka, twierdza Pietropawłowska, Ermitaż, cerkiew Zbawiciela na Krwi, Carskie Sioło z bursztynową komnatą i parkiem) oraz rezerwacje wymagane do tych obiektów, rejs statkiem, koszt wizy rosyjskiej, zestaw tour-guide, ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA (NNW 15000zł , KL – 30.000 euro), podatek VAT.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


35 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumenty niezbędne do uzyskania wizy:

  1. komputerowo wypełniony i podpisany zgodnie z podpisem paszportowym wniosek wizowy
  2. aktualne, kolorowe zdjęcie 3,5 x 4,5 cm (inne niż w paszporcie) - 1szt. twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze, niż 6 miesięcy)
  3. paszport ważny minimum pół roku od zakończenia wycieczki, posiadający minimum 2 wolne strony.