Skocz do treściSkocz do menu

Biuro Usług Turystycznych Intur Zamość

Strona główna / Wycieczki krajowe / Góry Świętokrzyskie - 3 dni

Góry Świętokrzyskie - 3 dni

INTUR
Biuro Usług Turystycznych s.c.
22-400 Zamość ul. Ormiańska 3
tel./fax. 84 638 52 23,   84 639 18 08
e-mail: biuro@intur-zamosc.pl
http://www.intur-zamosc.pl

Drukuj

ramowy program wycieczki 3 – dniowej

1 dzień - godz. 6.30 - wyjazd grupy - przyjazd do BAŁTOWA - spływ tratwami rzeką Kamianną (godzinny), po spływie zwiedzanie JURAJSKIEGO PARKU, gdzie znajduje się 30 modeli dinozaurów naturalnej wielkości.
Trasa prowadzi poprzez wszystkie okresy geologiczne Ziemi.
Przejazd do KIELC – zwiedzanie Karczówki rezerwatu krajobrazowego usytuowanego na malowniczym wzgórzu z zabytkowym kompleksem klasztornymi i Kadzielni – rezerwatu geologicznego z wykutym w skale amfiteatrem, następnie przejazd na obiadokolację i nocleg do Świętej Katarzyny

2 dzień – po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę w Pasmo Łysogór: ŚWIĘTA KATARZYNA – kościół i klasztor Bernardynów, kapliczka ze źródłem św. Franciszka - NOWA SŁUPIA – wejście "Drogą Królewską " na ŚWIĘTY KRZYŻ – zwiedzanie Opactwa Bernardynów, powrót na uroczystą obiadokolację z muzyką i nocleg j.w.

3 dzień – po śniadaniu wyjazd do CHĘCIN – zwiedzanie Jaskini „RAJ” następnie ruiny zamku w Chęcinach, godz. 12.00 – wyjazd do SANDOMIERZA – zwiedzanie miasta: rynek, ratusz, brama Opatowska, podziemna trasa turystyczna i w miarę możliwości czasowych rejs statkiem po Wiśle.
Godz. 14.00 – obiad, po obiedzie powrót do Zamościa.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Życzymy udanej wycieczki!