Skocz do treściSkocz do menu

Biuro Usług Turystycznych Intur Zamość

Strona główna / Wycieczki krajowe / Kotlina Jeleniogórska + Wrocław

Kotlina Jeleniogórska + Wrocław

INTUR
Biuro Usług Turystycznych s.c.
22-400 Zamość ul. Ormiańska 3
tel./fax. 84 638 52 23,   84 639 18 08
e-mail: biuro@intur-zamosc.pl
http://www.intur-zamosc.pl

Drukuj

ramowy program wycieczki

1 dzień – godz. 5.00 - wyjazd grupy – przejazd w Kotlinę Jeleniogórską, po trasie grupa wstępuje do ŚWIDNICY – zwiedzanie Kościoła Pokoju – luterańskiej świątyni wpisanej na Światową Listę UNESCO oraz do KSIĄŻA – zwiedzanie najwspanialszego zamku Śląska – przepiękny wystrój wnętrz, tarasy widokowe, 27 fontann, wspaniały park, obiadokolacja i nocleg np. w okolicach Karpacza

2 dzień – po śniadaniu wycieczka z przewodnikiem po KOTLINIE JELENIOGÓRSKIEJ: zwiedzanie KARPACZA – kościółek Wang, wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę i możliwe wejście na Śnieżkę lub wyjście na jakiś szlak w Karkonosze np. Wodospady Kamieńczyka – wszystko do ustalenia z przewodnikiem, powrót na obiadokolację i nocleg j.w.

3 dzień – po śniadaniu wyjazd na wycieczkę po zamkach Dolnego Śląska: zwiedzanie Zamku w CHOJNIKU, BOLKOWIE oraz opactwa Cystersów w KRZESZOWIE - powrót na obiadokolację i nocleg j.w.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do WROCŁAWIA – zwiedzanie Panoramy Racławickiej oraz spacer po zabytkowej Starówce, obiad i ok. godz. 16.00, wyjazd w drogę powrotną.

uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!