Skocz do treściSkocz do menu

Biuro Usług Turystycznych Intur Zamość

Strona główna / Wycieczki zagraniczne / Chorwacja - adriatyckie fascynacje

Chorwacja - adriatyckie fascynacje

INTUR
Biuro Usług Turystycznych s.c.
22-400 Zamość ul. Ormiańska 3
tel./fax. 84 638 52 23,   84 639 18 08
e-mail: biuro@intur-zamosc.pl
http://www.intur-zamosc.pl

Drukuj

Ramowy program wycieczki 8-dniowej

1 dzień – godz. 4.00 - wyjazd grupy z Zamościa - przejazd przez Słowację , Węgry na obiadokolację i nocleg przy granicy węgiersko–chorwackiej (ok. 900 km)

2 dzień - po śniadaniu wyjazd - przejazd (280 km) do POSTOJNEJ w Słowenii – zwiedzanie Jaskini Postojnej o łącznej długości korytarzy ok. 25 km, która należy do najpiękniejszych jaskiń w Europie – podziwianie zapierających dech stalaktytów i stalagmitów - przejazd na późną obiadokolację i nocleg na Riwierę Adriatycką w okolice Trogiru (430 km)
Pobyt na Riwierze Adriatyckiej (5 noclegów) - zakwaterowanie w hotelu, śniadania i obiadokolacje

3 dzień – śniadanie - odpoczynek, plażowanie - obiadokolacja i nocleg j.w.

4 dzień – po śniadaniu wycieczka do TROGIRU - typowe miasteczko nadmorskie- spacer po malowniczej starówce z ratuszem z przełomu XIV i XV wieku i katedrą św. Wawrzyńca z XIII w. a następnie przejazd do SPLITU - największego miasta Dalmacji - zwiedzanie starego miasta: antyczny pałac cesarza Dioklecjana , ratusz miejski z XV wieku i malowniczy port – powrót - wypoczynek - obiadokolacja i nocleg j.w. (80 km)

5 dzień - godz. 5.00 – śniadanie w formie suchego prowiantu i wyjazd na całodzienną wycieczkę: najpierw do DUBROWNIKA (250 km) – "perły Chorwacji" – miasta na prestiżowej Liście UNESCO - zwiedzanie : Stradun – główna trasa starówki, gotycki klasztor Franciszkanów, katedra, pałac Rektorów z XV wieku, mury miejskie z bramami i basztą - w godz. południowych wyjazd do MEDJUGORJE (130 km) w Bośni i Hercegowinie - pobyt w Sanktuarium - powrót na późną obiadokolację i nocleg j.w. (170km)

6 dzień - śniadanie, impreza Picnic Fish (jest to całodzienny rejs statkiem na okoliczne wyspy dalmatyńskie z przystankami na kąpiel, opalanie się, obiad i degustację ryb adriatyckich, wina i rakiji oraz zabawę przy muzyce na żywo w wykonaniu trogirskich muzyków) – ta całodzienna wyprawa przybliża klimat Dalmacji, niepowtarzalnego krystalicznie czystego morza i przepięknych wysp, atmosferę czarujących zatoczek i oszałamiających krajobrazów - obiadokolacja i nocleg j.w.

7 dzień - po wczesnym śniadaniu wyjazd (250 km) do PARKU NARODOWEGO PLITVICKIE JEZIORA, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 7 km i połączonych ze sobą 92 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i chroniony przez UNESCO – w godz. popołudniowych wyjazd – przejazd (390 km) na obiadokolację i nocleg w Hotelu na Węgrzech

8 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski – przyjazd w godz. nocnych (740 km)

cena obejmuje: autokar z klimatyzacją, barkiem i WC, 7 noclegów (2 tranzytowe i 5 w okolicach Trogiru), wyżywienie wg programu, opieka pilota – przewodnika, imprezę Picnic Fish, ubezpieczenie w Signal Iduna (NNW 15.000 zł, KL 10.000 Euro, bagaż 1000 zł), podatek VAT

cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i kosztów lokalnych przewodników, na które należy posiadać ok. 75 Euro

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!