Skocz do treściSkocz do menu

Biuro Usług Turystycznych Intur Zamość

Lazurowe Wybrzeże

INTUR
Biuro Usług Turystycznych s.c.
22-400 Zamość ul. Ormiańska 3
tel./fax. 84 638 52 23,   84 639 18 08
e-mail: biuro@intur-zamosc.pl
http://www.intur-zamosc.pl

Drukuj

LAZUROWE WYBRZEŻE i nie tylko...

Ramowy program wycieczki

1 dzień – godz.5.00 – wyjazd grupy z Zamościa - przejazd na obiadokolację i nocleg do Czech / przy granicy niemieckiej (ok.1000 km)

2 dzień – po śniadaniu przejazd przez Niemcy do Szwajcarii – zwiedzanie GENEWY - obiadokolacja i nocleg w okolicach Annecy lub Annemasse (ok. 900 km)

3 dzień – po śniadaniu zwiedzanie ANNECY – malowniczego alpejskiego miasteczka i przejazd na francuskie LAZUROWE WYBRZEŻE – odpoczynek – zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w okolicach Nicei (ok. 630 km)

4 dzień – po śniadaniu zwiedzanie CANNES – miasta festiwali filmowych - Pałac Festiwalowy, spacer Aleją Gwiazd i Bulwarem La Croisette, przejazd do NICEI – spacer Promenadą Anglików, na wzgórze Le Chateau, z którego rozpościera się panorama na miasto - wypoczynek - obiadokolacja i nocleg w okolicach Nicei jw. (80 km)

5 dzień – po śniadaniu przejazd do EZE – wizyta w fabryce perfum Fragonard – możliwość zakupów i poznania tajników produkcji perfum – dalej przejazd do Księstwa MONACO - katedra z grobem księżnej Grace Kelly i księcia Rainiera, Pałac Książęcy, ogrody St.Martin, MONTE CARLO – z ekskluzywnymi kasynami - obiadokolacja i nocleg w okolicach Nicei jw. (80 km)

6 dzień – po śniadaniu przejazd przez włoskie wybrzeże liguryjskie z SAN REMO, GENUĄ – czas do dyspozycji grupy – dalej przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Mediolanu (370 km)

7 dzień – po śniadaniu przejazd do MEDIOLANU – spacer po mieście z katedrą Narodzin św. Marii, pomnikiem Leonarda da Vinci, gmachem La Scali, eleganckimi pasażami handlowymi – przejazd do WERONY - spacer po mieście – katedra, Dom Julii... obiadokolacja i nocleg w okolicach Werony (220 km)

8 dzień - po śniadaniu wyjazd – przejazd przez Austrię – po drodze krótki postój w WIEDNIU – spacer w obrębie starówki – obiadokolacja i nocleg w Czechach (900 km)

9 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Zamościa (740 km)

cena obejmuje: autokar z klimatyzacją, barkiem i toaletą, 7 noclegów w hotelach w pokojach 2, 3 – osobowych, 7 x śniadania i 7 x obiadokolacje (bez napojów), opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA (NNW 15.000 zł i KL 10.000 Euro), podatek VAT

cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i ewentualnych lokalnych przewodników. Należy przewidzieć na te wydatki ok. 50 Euro

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!